MX-2614N

  • Tlač, kopírovanie, skenovanie, faxovanie, súbor
  • Strán za minútu: 26 ČB 26 farebne
  • Kapacita papiera: štandardne 600, max. 3100 hárkov
  • Možnosti pripojenia k oblaku a schopnosť spúšťať aplikácie „Softvér ako služba“ (SaaS)
  • 7,0″ farebný dotykový LCD panel poskytuje jednoduchú prevádzku a voliteľnú klávesnicu
  • Štandardné mnohovrstvové zabezpečovacie riešenia pre ochranu dát/dokumentov
  • Voliteľný miestom šetriaci vnútorný finišér a modul dierovania
  • Dizajn šetrný k životnému prostrediu s funkciami šetriacimi energiu

Zariadenie MX-2614N je kompaktné, ale výkonné MFZ, ktoré sa vynikajúco hodí pre ľubovoľné malé kancelárie alebo pracovné skupiny. Je všestranné a pre každý podnik sprístupňuje veľmi kvalitnú farebnú tlač vo formáte A3. Rýchlosť tlače a kopírovania je 26 strán za minútu (dokonca aj farebnej), navyše má najnovšie funkcie produktivity vrátane prístupu do oblaku a mobilnej tlače bez ovládačov. Získate tiež automatické obojstranné farebné skenovanie, sieťovú tlač, interný pevný disk s kapacitou 320 GB, robustné bezpečnostné funkcie (vrátane ovládania prístupu, šifrovania dát a bezpečného vymazania), softvér skenovania z plochy Sharpdesk a výkonné riešenia správy zariadenia.

Navyše máte k dispozícii celý rozsah možností a vylepšení, ktoré môžete špecifikovať vrátane faxu, adaptéra Wi-Fi, mimoriadneho zabezpečenia, miestom šetriaceho vnútorného finišéra, modulu dierovania, tandemových zásuviek s veľkou kapacitou pre dlhé neprerušené behy tlače a Sharp OSA na konfiguráciu MFZ. To všetko je to pravé pre váš podnik.

Okrem toho, že je zariadenie MX-2614N jedno z najvýkonnejších farebných MFZ formátu A3 vo svojej triede, je aj jedno z najmenších. Sústredili sme sa na to, aby sa dalo jednoducho ovládať, a aby bolo energeticky efektívne. Napríklad 7-palcový farebný dotykový LCD panel so zobrazením ukážok uložených dokumentov uľahčuje a sprehľadňuje každodennú obsluhu. Na zásuvky na papier sme dokonca dali ľahko uchopiteľné rukoväte.

Rýchla doba zahriatia, funkcia ekologického skenovania, efektívny LED skener a vylepšené možnosti automatického vypnutia spôsobujú, že je všestranné MFZ formátu A3 navrhnuté ekologicky. A zariadenie MX-2614N s certifikáciou Energy Star je navrhnuté na plnú podporu vašich ekologických cieľov.

SúborFormát

Odkaz na stránku produktu, kde nájdete ostatné súbory a ovládače.