MX-7500N

  • Tlač, kopírovanie, skenovanie, faxovanie, súbor
  • Strán za minútu: 75 ČB, 75 farebne
  • Kapacita papiera: štandardne 3100, maximálne 13 500 hárkov
  • Produktivita s vysokou rýchlosťou a objemom so širokým rozsahom možností profesionálnej konečnej úpravy
  • Veľký 15,4″ farebný LCD displej s úplným prispôsobením a dotykovým ovládaním potiahnutím prstom
  • Vysoká kvalita obrazu so systémom obnovy vývojky
  • Voliteľná súprava webového prehliadača pre prístup na Internet priamo z panela MFZ
  • Možnosť Fiery Colour Server s priamym ovládaním z ovládacieho panela multifunkčných tlačiarní

Séria farebného produkčného tlačového systému MX-7500N Pro je ideálna pre akékoľvek vnútropodnikové alebo obchodné prostredie. Rozsiahle možnosti následnej konečnej úpravy, výkonná technológia zlepšeného rozlíšenia (RET), vynikajúca kvalita v širokej škále médií, nízke náklady na údržbu a prevádzku, ako aj voliteľný EFI Fiery Controller, to všetko dohromady poskytuje väčšiu flexibilitu, vyššiu produktivitu, profesionálne pracovné postupy a presné ovládanie farieb.
Táto výkonná trieda produkčného tlačového systému s kapacitou až 75 farebných a ČB strán za minútu s rozlíšením 1 200 x 1 200 dpi, rýchlosťou skenovania 75 opm a štandardným obojsmerným jednopriechodovým podávačom na 150 listov (DSPF) sa vyznačuje veľkým 15,4″ farebným dotykovým displejom, veľmi veľkou kapacitou papiera a podpornou násypkou tonera – ideálna pre dlhodobé a nepretržité používanie pri výmene tonera. Možnosť Fiery Server poskytuje úžasnú presnosť, RIP s vysokou rýchlosťu, vždy vytvára presné farby a vyznačuje sa tiež impozantnou škálou rozsahu profesionálneho výkonu a možností konečnej úpravy, ako napríklad zariadenie Multi Folding, možnosti SmartPunch a Booklet Maker; plus funkcie pre správu dokumentov a štandardné viacvrstvové riešenia na zabezpečenie dát.
Séria MX-7500N Pro ponúka konfigurácie, ktoré splnia vaše potreby bez ohľadu na to, či podnikáte v oblasti komerčnej platenej tlače alebo prevádzkujete firemné reprografické stredisko.

SúborFormát

Odkaz na stránku produktu, kde nájdete ostatné súbory a ovládače.