MX-C300W

  • Tlač, kopírovanie, skenovanie, faxovanie
  • Strán za minútu: 30 ČB, 30 farebných
  • Kapacita papiera: štandardne 300, maximálne 800 hárkov
  • Stolná multifunkčná tlačiareň A4 s kompaktným a elegantným dizajnom
  • Vysokokvalitná tlač s rozlíšením 600 x 600 dpi
  • Štandardný vratný jednopriechodový podávač (RSPF)
  • Konektor USB pre ľahké skenovanie na pamäťové zariadenie USB a USB Direct Print
  • Bezdrôtová sieť LAN ako štandard

Multifunkčná farebná tlačiareň MX-C300W 4-v-1 ponúka veľké množstvo produktívnych vlastností a funkcií, ktoré potrebuje každý malý a rodinný podnik, malé pracovné skupiny a stredné alebo veľké podniky, ktoré požadujú multifunkčnú tlačiareň na pracovnom stole alebo v skrinke.
Pre svoju výkonnú tlač, kopírovanie, skenovanie a faxovanie ako štandardné vybavenie je ideálna na vykonávanie každodenných pracovných úloh v prostredí každej malej pracovnej skupiny; a vďaka svojmu kompaktnému dizajnu sa zmestí do každého malého priestoru.
Tlačiareň MX-C300W má výstupnú rýchlosť 30 strán za minútu tak farbených, ako aj čierno-bielych, a automatická obojstranná tlač môže produkovať podnikovú dokumentáciu s vyššou kvalitou až 600 x 600 dpi – a navyše s ľahko čitateľným LCD ovládacím panelom s programovateľnými funkčnými tlačidlami a dvojzložkovým systémom vývoja prináša kvalitu, ktorá určite zapôsobí.
Plnofarebné sieťové skenovanie so skenovaním do e-mailu, sieťového priečinka a FTP ako štandard pre urýchlenie komunikácie. Elektronické triedenie umožňuje zvýšiť produktivitu a konektor USB uľahčuje skenovanie a priamu tlač z USB zariadenia. Tlačiareň MX-C300W môžete tiež pripojiť k bezdrôtovej sieti a tlačiť bezdrôtovo z vášho smartfónu či tabletu. Medzi ďalšie užitočné funkcie patria funkcia úplného režimu faxovania (so smerovaním PC-Fax a prichádzajúcej pošty pre odosielanie faxov prostredníctvom e-mailu na ich správne adresy určenia) a kopírovanie preukazov totožnosti.
Toto zariadenie je vďaka svojej nízkej spotrebe energie a krátkej doby rozbehu šetrné k životnému prostrediu tiež tým, že optimalizuje spotrebu tonera v režime úspory tonera a spĺňa aj najnovšie kritériá Energy Star.

SúborFormát

Odkaz na stránku produktu, kde nájdete ostatné súbory a ovládače.