MX-C301W

  • Tlač, kopírovanie, skenovanie, faxovanie
  • Strán za minútu: 30 ČB, 30 farebných
  • Kapacita papiera: štandardne 300, maximálne 800 hárkov
  • Kompaktné a s cloudom kompatibilné farebné stolné MFZ formátu A4
  • Vysokokvalitná tlač s rozlíšením 600 x 600 dpi
  • Štandardný vratný jednopriechodový podávač (RSPF)
  • Bezdrôtová sieť LAN ako štandard
  • Možnosť Sharp OSA

MX-C301W je farebné MFZ 4-v-1, ktoré ponúka množstvo funkcií vylepšujúcich produktivitu a funkcionalitu vyžadovanú malými a domácimi kanceláriami, malými pracovnými skupinami a stredne veľkými až veľkými kanceláriami, ktoré vyžadujú stolné MFZ.
Je navrhnuté tak, aby bolo kompaktné a výkonné s funkciami, ktoré by ste očakávali v zariadení formátu A3, ako je voliteľná architektúra Sharp OSA, ktorá stroju MX-C301W umožňuje pripojiť sa s cloudovými aplikáciami – ako je Cloud Portal Office od spoločnosti Sharp – na optimalizáciu pracovného postupu a umožnenie bližšej spolupráce s využitím zdieľania súborov a správy dokumentov.
Stroj MX-C301W má rýchlosť výstupu maximálne 30 str./min. farebne aj čiernobielo, má automatickú duplexnú tlač a dokáže produkovať vysokokvalitné podnikové dokumenty s rozlíšením 600 x 600 dpi – a so 7″ LCD dotykovým ovládacím panelom, ktorý sa dá nakloniť na jednoduché zobrazenie, a s duálnym komponentným vývojovým systémom ponúka pôsobivú kvalitu.
Plnofarebné sieťové skenovanie so skenovaním do e-mailu, sieťového priečinka a FTP na urýchlenie komunikácie. Elektronické triedenie umožňuje zvýšiť produktivitu a dva konektory USB uľahčujú skenovanie a priamu tlač z USB zariadenia. Stroj MX-C301W môžete tiež pripojiť k bezdrôtovej sieti a tlačiť bezdrôtovo zo smartfónu či tabletu. Medzi ďalšie užitočné funkcie patria funkcia úplného režimu faxovania (so smerovaním PC-Fax a prichádzajúcej pošty pre odosielanie faxov prostredníctvom e-mailu na ich správne adresy určenia) a kopírovanie preukazov totožnosti a vizitiek.
Stroj MX-C301W využíva obrovské skúsenosti spoločnosti Sharp v oblasti zabezpečenia na zaistenie toho, že dáta zostanú bezpečné bez ohľadu na to, kto má prístup k MFZ, a spĺňa najnovšie vysoké normy zabezpečenia.
Tento stroj je navrhnnutý s nízkou spotrebou energie a krátkou dobou zahriatia, je šetrný k životnému prostrediu, dodáva sa s množstvom funkcií šetriacich energiu a spĺňa najnovšie kritériá Energy Star.

SúborFormát

Odkaz na stránku produktu, kde nájdete ostatné súbory a ovládače.