MX-M1205

  • Produkcia s vysokým objemom
  • Strán za minútu: 120 ČB
  • Kapacita papiera: štandardne 3100, max. 13500
  • Výkonný a odolný, produkčný tlačový systém pripravený na technológiu Fiery®, ktorý dodáva efektivitu pre koncové zariadenia pre maximálnu produktivitu a nižšie prevádzkové náklady
  • Veľký plne nastaviteľný dotykový displej veľkosti 15,4” s oceňovaným integrálnym tlačovým serverom Sharp s intuitívnym dotykovým ovládaním všetkých nastavení
  • Úplná kompatibilita s pracovným postupom EFI Fiery® a voliteľne s najnovším tlačovým serverom Fiery®
  • Dedikované tlačidlo pre bránu Fiery® na jeden dotyk pre priamy prístup k dotykovej obrazovke pracovnej stanice Fiery®
  • Značné možnosti konečnej úpravy a kompatibilita s SRA3 na profesionálnu produkciu dokumentov vo firme

Predstavujeme zariadenie MX-M1205, výkonný produkčný tlačový systém, ktorý dodáva efektivitu pre koncové zariadenia pre maximálnu produktivitu a nižšie prevádzkové náklady. Zariadenie MX-M1205 má plno funkcií, ktoré ocenia experti aj neskúsená obsluha, je to výborný výber pre vyťažené tlačiarne a podnikové reprografické oddelenia. Obsahuje oceňovaný integrálny tlačový server Sharp a vďaka všetkým nastaveniam nastaviteľným pomocou intuitívneho dotykového displeja je všetko na dosah pre špičkovú produktivitu v tlačiarni.
Zariadenie MX-M1205 je štandardne vybavené pokročilou technológiou produkčnej tlače spoločnosti Sharp, integruje špičkové tlačové servery EFI Fiery® Digital Front End. Jednoducho špecifikujte ako voľbu najnovší model.
Unikátny režim brány Fiery® ponúka pohodlný prístup na jeden dotyk k špičkovej pracovnej stanici EFI, nemusíte obetovať priestor ďalšej pracovnej stanici. Jednoducho sa dotknite jednoúčelového tlačidla Fiery® na obrazovke na prepnutie medzi pracovnou stanicou Command WorkStation a natívnym používateľským rozhraním Sharp s množstvom funkcií. V režime brány Fiery® ľubovoľné úlohy prichádzajúce do pracovnej stanice Command WorkStation – a ľubovoľné nastavenia strojov alebo médií, ktoré chcete urobiť – môžete obsluhovať priamo z ovládacieho panela. Už žiadny neporiadok a problémy – len okamžité a jednoduché ovládanie od počiatku do konca.
Zariadenie MX-M1205 je navrhnuté na rýchlu a cenovo dostupnú vysokoobjemovú tlač, kopírovanie a skenovanie, využíva silu technológie ovládania produkčnej tlače Sharp, aby uspokojilo požiadavky aj tých najvyťaženejších tlačiarní. Pokročilé nastavenia tlače uľahčujú obsluhe správu vlastností papiera, optimalizáciu spracovania špeciálnych a používateľských papierových médií a znižovanie počtu prerušení úloh. Manažment úloh je navyše rýchly a efektívny vďaka jednoduchému a intuitívnemu ovládaniu a množstvo pokročilých nastavení zjednodušuje tie najzložitejšie operácie, dokonca aj na špeciálne médiá.
Veľký 15,4” ovládací panel sa vychyľuje, nakláňa a otáča pre optimálny komfort, vďaka čomu je zobrazenie a úprava úloh pred tlačou jednoduchá, znižuje sa množstvo chýb a vylepšuje sa efektivita. Pre ešte jednoduchšie použitie sa dá ovládací panel plne prispôsobiť. Používatelia môžu vytvoriť svoje vlastné domáce stránky s jedinečnými pozadiami a skratkami na svoje obľúbené a najčastejšie používané funkcie, vďaka čomu je ovládanie rýchle a efektívne. Voliteľne je dostupná aj klávesnica a touchpad.
Pre efektivitu a nízke prevádzkové náklady – či už samotného zariadenia alebo integrovaného so širším tlačovým prostredím – zariadenie MX-M1205 vždy vyhráva.

SúborFormát

Odkaz na stránku produktu, kde nájdete ostatné súbory a ovládače.