SHARP MX-B455W

  • Tlač, kopírovanie, skenovanie, faxovanie, správa súborov
  • Počet strán za minútu: 45 čiernobielo
  • Kapacita papiera: štandardná 550, maximálna 2350 hárkov
  • Kompaktná čiernobiela MFP formátu A4 s vnútorným finišerom pre úsporu miesta
  • Sklopná 7-palcová farebná dotyková obrazovka s režimom zjednodušeného používateľského rozhrania
  • Čiernobiele a farebné skenovanie s rýchlosťou až 110 snímok za minútu pre rýchlu digitalizáciu dokumentov
  • Štyri odstupňované úrovne ochrany sietí a dát

 

Kompaktná MFP formátu A4, MX-B455W, prináša rýchlu a pohodlnú tlač, kopírovanie a skenovanie s výstupnou rýchlosťou 45 str./min. čiernobielo; ponúka spoľahlivosť a funkcionalitu, ktorú očakávate od väčšieho zariadenia, ale dostatočne malé rozmery na použitie všade tam, kde to potrebujete.

Zariadenie je zárukou lepšieho používateľského komfortu vďaka farebnej dotykovej LCD obrazovke s uhlopriečkou 7 palcov, ktorú je možné sklopiť a upraviť tak, aby vyhovovala vášmu spôsobu práce. Vďaka svojej modulárnej konštrukcii sa bude táto MFP hodiť do akéhokoľvek kancelárskeho prostredia bez ohľadu na to, či bude umiestnená na stole, alebo v plnej konfigurácii s umiestnením na podlahe. S týmto modelom dostávate kvantitu aj kvalitu – je totiž štandardne vybavený zásobníkom na 550 hárkov papiera (rozšíriteľným na 2350 hárkov) a okrem iného taktiež optimálnymi možnosťami dokončovacích úprav profesionálnych dokumentov.

Model MX-B455W sa pýši rýchlosťou skenovania až 110 snímok čiernobielo za minútu pre rýchlu digitalizáciu dokumentov a vašu dokonalú kontrolu nad ich workflow. A pretože vieme, že nie všetko, čo potrebujete skenovať, je práve dokument, je možné rýchlo, presne a jednoducho skenovať aj identifikačné preukazy alebo vizitky.

Zariadenie je vybavené funkcionalitami NFC a QR kódu. Pre jednoduchú tlač a skenovanie sa teda môžete odkiaľkoľvek pripojiť pomocou svojho mobilného zariadenia. Architektúra Sharp Open Systems umožňuje integráciu MFP do siete cloudových aplikácií, pričom funkcia single-sign on umožňuje prístup k verejným cloudovým službám priamo z MFP, čo vedie k zvýšeniu efektivity a úspore času.

Funkcionalita MFP MX-B455W je pripravená na budúcnosť a všetky siete a dáta sú zabezpečené vďaka niekoľkoúrovňovému zabezpečeniu prinášanému spoločnosťou Sharp. Zariadenie sme vybavili taktiež funkciou uvoľňovania tlače bez použitia servera. Je tak možné bezpečne odosielať a ukladať dokumenty z hlavnej MFP a tlačiť ich z ktorejkoľvek MFP pripojenej do siete.

Inovatívne funkcie Eco Scan a Eco Recommendation posúvajú úsporu energie na ďalšiu úroveň a vy tak môžete pracovať s vedomím, že spotrebovávate energiu iba vtedy, keď je to naozaj nutné.

SúborFormát

Odkaz na stránku produktu, kde nájdete ostatné súbory a ovládače.