SHARP PN-50TC1

  • BIG PAD pre menšie rokovacie miestnosti a interaktívny retail signage
  • Veľkosť 50″ (125,7cm) s rozlíšením 1 920 × 1 080 pixelov
  • Používateľský komfort ako pri práci s perom na papieri s rýchlym a responzívnym 10-bodovým dotykom PCAP
  • Flexibilné možnosti rozšírenia pomocou slotu Mini OPS
  • Intuitívne písanie, kreslenie a tvorba anotácií so softvérom SHARP Pen
  • Vysokovýkonná organizácia dát a spolupráca s aplikáciou SHARP Touch Viewer
  • Najnovšia spolupráca s bezdrôtovo pripojenými zariadeniami typu BYOD pomocou SHARP Display Connect

PN-40TC1 od spoločnosti Sharp je najnovším prírastkom do radu špičkových interaktívnych displejov BIG PAD, ktorý uspokojí požiadavky pre novú menšiu kanceláriu určenú pre rokovania 2 až 6 osôb. Základom koncepcie PN-50TC1 pre malé rokovacie miestnosti je responzívna PCAP dotyková obrazovka, ktorá umožňuje jednoduché použitie a rýchle nastavenie. Voliteľný slot mini OPS umožňuje jednoduchú a elegantnú integráciu voliteľného bezdrôtového modulu, čo umožňuje rýchlu a jednoduchú spoluprácu s mobilnými zariadeniami typu BYOD. PN-50TC1 pre rýchle sa vyvíjajúce kancelárske prostredie, s rastúcim počtom neformálnych stretnutí a taktiež novými možnosťami v oblasti interaktívneho retail signage definuje nový štandard v oblasti univerzálnych stredne veľkých interaktívnych obrazoviek.

Atraktívne konštruovaný 50“ BIG PAD od spoločnosti Sharp je vybavený rýchlym, citlivým a intuitívnym PCAP kapacitným 10-bodovým dotykovým systémom, ktorý ponúka optimálny výkon pre malé rokovacie miestnosti a taktiež interaktívne dotykové aplikácie pre maloobchod. Vďaka balíku aplikačného softvéru Sharp vrátane softvéru PEN pre lepšiu tímovú komunikáciu a zachytenie všetkých kreatívnych nápadov predstavuje tento model špičku v oblasti nástrojov na produktívnu spoluprácu.

S ohľadom na dôležitosť videokonferencií a videospolupráce môžu používatelia jednoducho namontovať webovú kameru k prakticky umiestneným montážnym otvorom v hornej časti displeja.

Združený softvér SHARP Touch Viewing Software ponúka jednoducho použiteľné rozhranie a súborový systém na zber a organizáciu dát z rôznych projektov spolupráce. Je ideálny pre rokovania v malých rokovacích miestnostiach, počas ktorých sa pracuje s niekoľkými dátovými súbormi.

BIG PAD PN-50TC1 je pokračovaním najnovšieho prístupu spoločnosti Sharp k podpore dynamických a efektívnych obchodných rokovaní.