SHARP PN-65SC1

  • BIG PAD pre vzdelávacie a rokovacie miestnosti
  • Veľkosť 65″ (163,9 cm) s rozlíšením 1 920 × 1 080 pixelov
  • Rýchly a responzívny, infračervený (IR) systém s 10-bodovým dotykom – až 4 používatelia
  • Dva vstavané stereo reproduktory (2× 10 W), ktoré čisto a efektívne ozvučia väčšie učebne
  • Mini OPS Slot na flexibilné rozšírenie
  • SHARP Display Connect pre najnovšiu BYOD bezdrôtovú inter-konektivitu
  • Sharp Display Connect for latest BYOD Wireless Inter-Connectivity

Model Sharp BIG PAD PN-65SC1 bol vyvinutý pre učebne, kampusy vyššieho vzdelávania a rokovacie miestnosti a kancelárske pracoviská. Tento displej stavia na skúsenostiach Sharp v oblasti vyspelých inteligentných zobrazovacích riešení a ponúka možnosti flexibilného a výkonného rozšírenia o ďalšie aplikácie vďaka rozširujúcemu slotu Mini OPS.

Tento interaktívny plochý displej BIG PAD s uhlopriečkou 65″, ktorý ponúka najnovšie možnosti v oblasti spolupráce na obrazovke a atraktívny pomer ceny a výkonu, vám môže pomôcť vylepšiť komunikáciu a vytvoriť podmienky pre najlepšiu možnú spoluprácu. Či už ste v učebni alebo rokovacej miestnosti, niekedy môže byť náročné udržať pozornosť a aktivitu všetkých účastníkov.

Tento štedro dimenzovaný Full-HD monitor s uhlopriečkou 65″ vám umožní zobrazovať, tvoriť a spolupracovať s ľahkosťou a presnosťou. Funkciami nabitý a výkonný Sharp Pen softvér otvára nové možnosti brainstormingu, zdieľania nápadov a dokončovania rozhodnutí.

Ľahko použiteľné tlačidlo na zmrazenie obsahu prezentujúcemu alebo učiteľovi umožňuje zachovať plnú kontrolu nad obsahom, a to dokonca aj pri prístupe k citlivému obsahu na pripojenom zariadení.

S najnovším modelom výkonného, flexibilného a nákladovo efektívneho displeja Sharp BIG PAD PN-65SC1, ktorý predstavuje vynikajúcu platformu s jednoduchou konektivitou pomocou vstupov VGA, HDMI alebo DisplayPort, môžete zvýšiť mieru spolupráce, vylepšiť dojem na publikum alebo jednoducho zvýšiť efektivitu lekcií.