SHARP PN-80SC5

  • BIG PAD pre vzdelávacie a rokovacie miestnosti
  • Veľkosť 80″ (203,2 cm) s rozlíšením 1 920 × 1 080 pixelov
  • Rýchly a responzívny, infračervený (IR) systém s 10-bodovým dotykom – až 4 používatelia
  • Úžasná „optická väzba“ pre brilantný a pútavý obsah
  • Tlačidlá zmrazenia a zatemnenia obrazu prinášajúce prezentujúcim lepšiu kontrolu
  • SHARP Pen Software na intuitívne písanie, kreslenie a tvorbu poznámok
  • Dva vstavané stereo reproduktory (2× 10 W), ktoré čisto a efektívne ozvučia väčšie učebne
  • SHARP Display Connect pre najnovšiu BYOD bezdrôtovú inter-konektivitu

PN-80SC5 od Sharp je prvým z bezkonkurenčných modelov interaktívnych displejov BIG PAD, štandardne vybavených technológiou „optickej väzby“, ktorá dosahuje brilantný a pútavý obraz aj rýchlejšiu dotykovú odozvu. Neuveriteľne istá dotyková odozva znamená, že môžu byť používatelia v priebehu prezentácie alebo vedenia porady sebavedomejší a pokojnejší.

V učebni, prednáškovej sieni alebo školiacich miestnostiach všetci učitelia ocenia tlačidlá jednodotykového zmrazenia a zatemnenia obrazu pre ešte vyššiu kontrolu a bezpečnosť. Tlačidlo zmrazenia obrazu umožňuje zastavenie obrazu na obrazovke, zatiaľ čo prezentujúci naďalej používa pripojené zariadenie. Okrem toho, tlačidlo zatemnenia obrazu zakryje zobrazený obsah a umožní okamžité zameranie pozornosti publika späť na prezentujúceho. V rokovacej alebo zasadacej miestnosti budú vyššia miera pozornosti a prístup s vyššou mierou zamerania na diskusiu a rozhodovanie, okamžitým prínosom pre akúkoľvek tímovú prácu.

Oceňovaná funkcionalita 10-bodového infračerveného dotyku Sharp vám prináša neuveriteľne rýchly a responzívny zážitok, ktorý prispieva k vyššej dôvere používateľov a zaisťuje, že je BIG PAD prirodzeným nástrojom a prínosom k spoločnej práci alebo školeniu – dosiahnete tak novú úroveň efektivity tvorby, produkcie a rozhodovania. Aplikačný softvér Sharp na vylepšenú tímovou komunikáciu a zachovanie všetkých prostriedkov tvorivého vyjadrovania umožňuje dosiahnutie tej najlepšej spolupráce v zmysle produktivity a rozhodovania.

Oceňovaný, inteligentný a intuitívny SHARP Pen Software, ktorý beží na externom PC, otvára nové spôsoby pre brainstorming, zdieľanie nápadov a dokončovanie rozhodnutí. Najnovšia verzia maximálne využíva nový ovládač pre Windows, Pen Digitizer, ktorý zaručuje automatické, intuitívne a inteligentné prepínanie medzi anotáciou perom a ovládaním prstom. Je taký dobrý, že si prepnutie ani nevšimnete!

Využitie displeja BIG PAD je možné ďalej vylepšiť pomocou aplikácie Sharp Display Connect, ktorý umožňuje zdieľanie obsahu medzi mobilnými zariadeniami a displejom. Akejkoľvek školiacej sekcii alebo skupinovej porade prospeje, keď k nim môžu ich účastníci ľahko prispievať priamo zo svojich pripojených zariadení. Aplikácia Touch Viewing ponúka aj ľahko použiteľné rozhranie a súborový systém na zber a organizáciu dát z rôznych spoločných projektov – intuitívny a výkonný prehľad dát, ktorý zaisťuje tie najlepšie podmienky na efektívne rozhodovanie.