SHARP PN-80TC3A

  • BIG PAD pre najnáročnejšie podnikové prostredia
  • Veľkosť uhlopriečky 80″ (203,2 cm)
  • Používateľský komfort ako pri práci s perom na papieri s vysoko responzívnym 10-bodovým dotykom P-CAP až pre 4 používateľov
  • Optimalizované konfigurácie niekoľkých obrazoviek s plochými a tenkými rámčekmi
  • Veľmi jasný obraz s jedinečnou LCD technológiou Sharp UV2A
  • Intuitívne písanie, kreslenie a tvorba anotácií s cenami ovenčeným softvérom Sharp Pen
  • Najnovšia BYOD konektivita so SHARP Display Connect
  • Vysokovýkonná organizácia dát a spolupráca s aplikáciou SHARP Touch Viewer

Sharp BIG PAD PN-80TC3A je špičkový prémiový model pre podnikové stretnutia v kancelárii a náročné pracovné prostredia na spoluprácu na dôležitých veciach. PN-80TC3 stavia na unikátnom odkaze IWB a reprezentuje najnovší inovatívny náhľad spoločnosti Sharp a neprekonateľné skúsenosti pri poskytovaní optimalizovaných a vyčlenených riešení s dotykovou obrazovkou na spoluprácu.

Nová vlajková loď BIG PAD s uhlopriečkou 80″ ponúka špičkovú spoluprácu s mimoriadne dobrou kapacitnou dotykovou technológiou P-CAP a osviežuje tímovú prácu pomocou kreatívnych, produktívnych a presvedčivých stretnutí na profesionálnu spoluprácu.

Prémiový model Sharp BIG PAD s uhlopriečkou 80” je vybavený rýchlou, citlivou a intuitívnou kapacitnou technológiou s 10 bodmi, ktorá bola optimalizovaná pre náročné schôdzové miestnosti, učebne a dôležité spravodajské prostredia. Vylepšená tímová komunikácia a zachytávanie všetkých kreatívnych vyjadrení prinášajú tie najlepšie podmienky pre rozhodnutia a produktívnu spoluprácu.

Uznávaný, inteligentný a intuitívny softvér pre pero otvára nové spôsoby pre brainstorming, zdieľanie nápadov a finálnych rozhodnutí. Najnovší monitor Sharp BIG PAD PN-80TC3A je výkonný, flexibilný a technologicky inovatívny. Poskytuje mimoriadnu platformu na vylepšenie kreativity, produktivity na schôdzkach a vylepšenie efektívneho rozhodovania.

Používanie tabule BIG PAD je dobré. Používanie dvoch tabúľ BIG PAD vo výkonnej konfigurácii viacerých tabúľ je ešte lepšie! Tabule BIG PAD sa dajú prepojiť, aby mohli fungovať ako jeden priestor na spoluprácu. Aplikácia SHARP Touch Viewer Software tiež ponúka ľahko ovládateľné rozhranie a súborový systém na zber a organizáciu dát z rôznych projektov spolupráce.