SHARP PN-70TH5

  • 4K BIG PAD pre náročné firemné, kancelárske, vzdelávacie a kriticky dôležité aplikácie
  • Veľkosť 70″ (176,6cm) s rozlíšením 3840 × 2160 pixelov
  • Používateľský komfort ako pri práci perom na papieri s vysoko responzívnym 30-bodovým dotykom P-CAP
  • Skutočný 4K používateľský komfort s integrovanou ochranou pred odtlačkom dlane
  • Brilantný obrazový obsah s technológiou priamej optickej väzby
  • Intuitívne písanie, kreslenie a tvorba anotácií so softvérom SHARP Pen
  • Najnovšia spolupráca s bezdrôtovo pripojenými zariadeniami typu BYOD pomocou slotu Mini-OPS alebo technológie Sharp Display Connect
  • Vysokovýkonná organizácia dát a spolupráca s aplikáciou SHARP Touch Viewer

BIG PAD PN-70TH5 od spoločnosti Sharp je vrcholom ponuky prémiových interaktívnych 4K displejov pre korporátne rokovania, architektonické konštrukcie, technické návrhy, lekárske revízie a prostredia s kritickou dôležitosťou a vysokými nárokmi na mieru spolupráce. BIG PAD Sharp PN-70TH5 stavia na odkaze spoločnosti Sharp ako priekopníka v oblasti interaktívnych displejov a je výsledkom najnovšieho inovatívneho náhľadu a jedinečných skúseností s poskytovaním možnosti čítať a písať v skutočnom rozlíšení 4K a s používateľským komfortom ako pri práci s perom na papieri.

Nový špičkový rad Sharp 4K BIG PAD ponúka najmodernejšiu dotykovú technológiu Projected Capacitive (P-CAP) pre mimoriadne plynulý chod a v rámci odboru opäť nastavuje nové meradlá štandardu tímovej spolupráce.

Prémiový 70” 4K BIG PAD Sharp ponúka používateľský komfort ako pri práci perom na papieri v samotnom srdci svojej konštrukcie. Neuveriteľne rýchly, responzívny a citlivý kapacitný 30-bodový dotyk bol optimalizovaný pre najlepšiu dotykovú funkcionalitu v náročných aplikáciách, ako sú rokovacie miestnosti, prednáškové siene, špecializované odborné analýzy a prostredia kritického významu v spravodajských sálach. Vylepšená tímová komunikácia a možnosť zachytiť všetky kreatívne nápady prinášajú najlepšie možné podmienky pre procesy rozhodovania a produktívnu spoluprácu.

Oceňovaný, inteligentný a intuitívny softvér SHARP Pen spolupracuje s aktívnym stylusom (hrot 2 mm), čo otvára nové cesty pre brainstorming, zdieľanie nápadov a dokončovanie rozhodnutí. Výkonný, flexibilný a technologicky inovatívny BIG PAD Sharp PN-70TH5 poskytuje vynikajúcu platformu pre spoluprácu a podporu kreativity, zvýšenie produktivity rokovaní a zlepšenie procesov rozhodovania. Najnovšia verzia maximálne využíva nový ovládač pre Windows, Pen Digitizer, ktorý zaručuje automatické, intuitívne a inteligentné prepínanie medzi anotáciou perom a ovládaním prstom. Je tak dobrý, že si prepnutie ani nevšimnete! Model PN-70TH5 v neposlednom rade ponúka flexibilné a výkonné možnosti v oblasti rozšírenia o ďalšie aplikácie pomocou slotu Mini OPS.

Použitie jedného BIG PAD-u Pro je dobré. Ale použitie dvoch alebo troch BIG PAD-ov PN-70TH5 vo vysokovýkonnej, kombinovanej konfigurácii je ešte lepšie! BIG PAD-y je možné vzájomne prepojiť, aby pracovali ako jeden zdieľaný priestor na spoluprácu. Združený softvér SHARP Touch Viewer ponúka ľahko použiteľné rozhranie a súborový systém na zber a organizáciu dát z rôznych projektov spolupráce.