Naša spoločnosť má dlhoročné skúsenosti so servisovaním kopírovacích strojov a multifunkčných zariadení (všetky značky).

 

Služby:

Ponúkame maximálnu flexibilitu a okamžitú reakciu z našej strany na Vaše požiadavky a dotazy.

 

Cenník služieb u zákazníka:

 

Veľké zariadenia a kopírovacie stroje servisujeme priamo u zákazníka, malé zariadenia u zákazníka neservisujeme a je potrebné ich priniesť k nám počas otváracích hodín.

 

Servisné podmienky:

Diagnostika zariadenia………………………………………………..24,00 s DPH

  1.  Sumu za diagnostiku zariadenia je zákazník povinný zaplatiť v hotovosti pri preberaní zariadenia do servisu (platba kartou nie je možná).
  2.  Diagnostika zariadenia zahŕňa identifikáciu chyby a vypracovanie cenovej ponuky. Tento poplatok zákazníkovi nebude vrátený, okrem situácie v bode č.5.
  3.  Zákazník bude po identifikácii chyby oboznámený s celkovou sumou za servis. Zákazník sa rozhodne či súhlasí alebo nesúhlasí so servisom zariadenia.
  4.  Ak zákazník súhlasí so servisom zariadenia, je povinný celkovú sumu za servis uhradiť v hotovosti pri vyzdvihnutí zariadenia zo servisu alebo bezhotovostne formou faktúry (platba kartou nie je možná).
  5.  Ak zákazník nesúhlasí so servisom zariadenia a rozhodne sa pre kúpu nového zariadenia u nás, poplatok za diagnostiku zariadenia (24,00 € s DPH) bude zákazníkovi vrátený a neopravené zariadenie môže u nás bezplatne zanechať na likvidáciu.
  6.  Ak zákazník nesúhlasí so servisom zariadenia a ani sa nerozhodne pre kúpu nového zariadenia u nás, poplatok za diagnostiku zariadenia (24,00 € s DPH) nebude zákazníkovi vrátený a neopravené zariadenie môže u nás zanechať na likvidáciu alebo si ho môže prísť vyzdvihnúť zo servisu najneskôr do 10 pracovných dní od vyzvania.

Vaše požiadavky ohľadne servisu posielajte na adresu servis@revis-servis.sk alebo volajte +421 905 615 696+421 917 607 607

Na objednávku servisu môžete využiť aj náš online objednávkový formulár.

 

PLATBA KARTOU NIE JE MOŽNÁ !!!

 

Kontaktné údaje

Informácie o produktePopis chyby


Kliknutím na tlačidlo Odoslať vyjadrujete súhlas s podmienkami spoločnosti.