SHARP Dotykové interaktívne riešenia

PREČO UPREDNOSTNIŤ DOTYKOVÝ DISPLEJ PRED INTERAKTÍVNOU TABUĽOU ALEBO PROJEKTOROM?

 

  • Žiadna údržba a s ňou spojené náklady
  • Jednoduchá montáž
  • Nie sú potrebné externé reproduktory
  • Pri písaní si netienite
  • Žiadny hluk
  • Rýchly štart aj vypnutie
  • Oveľa vyššia kvalita obrazu
  • Možnosť pripevnenia stojanu
  • Je možné využiť súčasný PC

 

Ak príde na dotykové monitory a interaktívne obrazovky, tak je potrebné dbať na: mimoriadnu kvalitu, jednoduché použitie a jednoduchú inštaláciu. A to je ten dôvod, prečo by ste mali venovať bližšiu pozornosť rozsiahlemu radu interaktívnych zobrazovacích riešení Sharp.

Či už v učebni, rokovacej miestnosti alebo štúdiu, interaktívne riešenia vám dávajú naozajstný dojem ako pri práci s perom na papieri, čo všetkým umožňuje pracovať prirodzene a intuitívne. Nie je nutné sa učiť pracovať s nejakou klamlivou technológiou – skrátka ktokoľvek môže prísť, natiahnuť ruku a začať zdieľať. A to je iba začiatok.

Softvér Sharp Display Connect umožňuje komukoľvek z účastníkov stretnutia pripojiť sa k interaktívnym displejom s plochým panelom BIG PAD, čokoľvek na nich prezerať (okrem iného text, grafiku, fotografie, video a dokonca aj rukou písané poznámky) a zverejňovať príspevky priamo zo svojich tabletov alebo iných mobilných zariadení. Účastníci navyše môžu rovnako jednoducho prispievať aj z iných miestností.

VYNIKAJÚCE MONITORY S DOTYKOVOU OBRAZOVKOU…

Naše interaktívne obrazovky sú k dispozícii v celom rade veľkostí, ktoré sú vhodné pre akékoľvek prostredie a sú vybavené krištáľovo čistým rozlíšením a veľmi responzívnou technológiou dotykovej obrazovky.

Pretože sme si vedomí, že technológia môže niekedy stáť v ceste, vytvorili sme používateľské rozhranie a aplikačné nástroje, ktoré robia všetko okolo našich interaktívnych zobrazovacích riešení jednoduchým a intuitívnym. Nie je potrebné sa zaškoľovať – postačí rýchle zoznámenie a môžete začať tvoriť, komunikovať a spolupracovať.

vzhľad. Všetky naše monitory s dotykovou obrazovkou, od tých najmenších modelov určených pre schôdze v malých rokovacích miestnostiach po tie najväčšie interaktívne zobrazovacie riešenia pre náročné a kriticky dôležité aplikácie a vzdelávacie prostredia, majú elegantný dizajn s tenkým rámčekom, aby nič neodpútavalo pozornosť od oznámenia na obrazovke.

 KOMPLETNÝ RAD UNIVERZÁLNYCH INTERAKTÝVNYCH RIEŠENÍ…

Naše najmenšie interaktívne dotykové obrazovky začínajú na kompaktnom, avšak pútavom formáte 40”. Obrazovky tohto rozmeru sú ideálne pre schôdze až šiestich osôb a otvárajú nové možnosti pre interaktívne displeje pre maloobchod a signage.

Na druhom konci spektra máme interaktívne displeje s plochým panelom BIG PAD a uhlopriečkou 80” vhodné pre rozsiahle priestory. Až tri dotykové obrazovky je možné vzájomne prepojiť a vytvoriť tak univerzálneinteraktívne riešenie pre riadiace miestnosti, moderné recepcie a akékoľvek iné priestory.

Všetky sú vhodné pre videokonferencie a niektoré z nich využívajú špičkovú technológiu Sharp Projected Capacitive Touch pre výnimočnú a bezchybnú presnosť pri písaní na obrazovku. Niektoré sú dodávané s rozširujúcim slotom Mini-OPS, ktorý umožňuje pripojiť ďalšie zariadenia a rozšíriť funkcionalitu.

https://revis-servis.sk/kategoria/sharp/sharp-sharp/